לקוחות מרוצים

אנו שמחים לשתף אתכם בדברי נבדקים ששינו את התזונה בהתאם להמלצות הבדיקה, וזכו להקלה בתסמינים ומהבעיות  מהם סבלו. 
הכתוב כאן נכתב לעיתים בשם בדוי או חלקי, מטעמי שמירה על פרטיות.  

אייקון דמות 1.jpg

" סבלתי מכאבים יומיומיים ברום הבטן לאחר אכילה. סדרת בדיקות מקיפה, שכללה בדיקות דם, גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה לא איבחנו בעיה, ולכן החלטתי לעשות את הבדיקה. לאחר חודש של שמירה קפדנית על התזונה על פי המלצות הבדיקה היה שיפור משמעותי במצבי. הכאבים נעלמו! בהדרגה הוספתי את המזונות שהורדתי, על פי ההנחיות, וכיום, כשנה לאחר הבדיקה החזרתי את רוב המזונות, הבדיקות שלי מצוינות, והכי חשוב אני לא סובל מכאבים. ממליץ לכל מי שסובל כמו שאני סבלתי, לא לחכות ולעשות את הבדיקה."     

 

                                                                                               

שחר מתל אביב

" אני רוצה לספר לכם כמה אני מרוצה שעשיתי את בדיקת אלקט. הרגשתי איטית, לא יכולתי לרדת במשקל, סבלתי מכאבי ראש וצרבות. כששמעתי על ה בדיקה הייתי חשדנית. איך יכול להיות שאוכל יכול להשפיע כל כך על הגוף שלי?  עם זאת, באמת רציתי הקלה. 
עשיתי את הבדיקה והתחלתי להוריד את המזונות שאני רגישה אליהם. איזו תוצאה מדהימה. אין לי יותר כאבי ראש או צרבת. יש לי הרבה אנרגיה, ותופעת לוואי נחמדה היא שגם התחלתי לרדת במשקל. זה היה ממש מאבק עבורי, ועכשיו אני מרגישה שאני יכולה להשיל מעליי את הקילוגרמים הנוספים שאני סוחבת במשך שנים. ממליצה מאוד על הבדיקה. "

אייקון דמות 2.jpg

גלי מרעננה

אייקון דמות 7.jpg

" אני מאובחן כחולה בדלקת מפרקים ולחץ דם גבוה, הייתי עם סוכרת גבולית ובצקות ברגליים. עד לפני כחמישה  חודשים לקחתי הרבה תרופות. 
ניסיתי מספר פעמים לרדת במשקל, בכל מיני שיטות. הייתי יורד ועולה בחזרה, עד שלאחר 3 שנים של נסיונות מצאתי את עצמי עם 12 קילו יותר. שמעתי על בדיקת אלקט שמדברת על רגישות למזון ועל סיבות רפואיות בגללן הגוף שלי לא מגיב לתזונה בריאה. 
לאחר שעשיתי את הבדיקה גיליתי שרגישויות המזון הקשות ביותר שלי היו לכמה מהמאכלים הבריאים ביותר שאכלתי, ואכלתי אותם על בסיס יומי. (חסה, עגבניות, פלפלים ירוקים, בצל, בטטה, ולימונים) כשהתחלתי את הדיאטה ירדתי במשקל כמעט מייד 5 קילו בשבועיים הראשונים. ב -11 השבועות שלאחר מכן הורדתי 8 ק"ג נוספים. באישור הרופא הורדתי חלק מהתרופות שלקחתי בעבר. אני ממש שמח על השינוי הזה בחיי. "

 

מאיר כ.

" בדיקת הרגישות למזון שעשיתי ממש שיפרה את איכות חיי. לפני כשנתיים התחלתי לסבול מפריחה מפושטת בכל הגוף, לעיתים חמורה ולעיתים פחות. ניסיתי כל מיני משחות שנתנה לי רופאת עור, לקחתי כדורים לאלרגיה, ניסיתי דיקור, אפילו הורדתי מוצרי חלב, אבל פרט להקלה קטנה מדי פעם לא הצלחתי להיפטר מהבעיה. האמת שכבר הייתי די מיואשת. חברה סיפרה לי על הבדיקה החדשה והחלטתי לנסות. לאחר שלושה שבועות כבר היתה הקלה משמעותית בעור, אבל לא ממש התרגשתי כי את זה כבר הצלחתי להשיג בעבר, אבל עכשיו אני כבר חצי שנה בתוך התזונה הזו ואני מאמינה שהבעיה שלי נפתרה לגמרי. אין פריחה, אין גירודים. אני מאושרת. ממליצה מאוד על הבדיקה. "

אייקון דמות 4.jpg

מיכל ר. תל אביב

אייקון דמות 9.jpg

גלית בו טובאל

"סבלתי מרגישויות חוזרות ונשנות בקיבה, ונמצא אצלי חיידק הליקובקטר. לאחר 3 סבבים של אנטיביוטיקה, עדיין המשכתי לסבול מכאבי בטן ולא הצלחתי להיפטר מהחיידק. לאחר בירור מעמיק החלטתי לעשות את בדיקת אלקט. אני שומרת על ההנחיות באופן מדויק, נמנעת ממזון שיצא בבדיקה ברגישות גבוהה, כמו לפת, כוסמת, וסרדינים. אני מרגישה מצוין! ללא כאבים! והחיידק? נעלם! " תודה רבה

"החלטתי לעשות את הבדיקה לאחר שנה בה סבלתי מכאבי בטן, ובלבול בנוגע למה מותר ומה אסור לאכול. התוצאות היו מפתיעות. הסתבר לי שאני רגישה למאכלים רבים וגם לגלוטן ולחלב. שמרתי על ההנחיות בצורה קפדנית במשך 5 חודשים, ולאחר מכן החזרתי את המזונות בצורה הדרגתית. כיום אני מרגישה טוב, ללא כאבים. מאוד ממליצה על הבדיקה."

אייקון דמות 8.jpg

חגית